Рятувальники Кам’янського приймали вітання зі святом
Співробітників Кам’янського районного управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області привітали з професійним святом – Днем рятівника.
У понеділок, 18 вересня, до них завітали мер міста Андрій Білоусов та очільник Кам’янської РВА Олег Гапіч. Рятувальникам подякували за службу та вручили їм почесні нагороди: грамоти, подяки, нагрудні знаки за мужність.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять рятувальників та всіх Героїв-захисників України, які віддали життя за свободу та незалежність українського народу.
Як розповів начальник Кам’янського районного управління ДСНС Володимир Ярема, з початку року співробітниками його служби було врятовано 300 людей, 16 з яких – на пожежах.
Наші рятувальники залучалися до ліквідації наслідків збройної агресії у Харківській та Київській областях, підтоплення у Херсонській області.
Кам’янське постійно підтримує рятувальників: міський голова вручив сертифікат на отримання 1 мільйона гривень субвенції для першого державного пожежної-рятувального загону. Кошти будуть спрямовані на придбання нової форми та на покращення побутових умов особового складу.
Від імені всієї громади мер подякував нашим рятувальникам за сумлінну службу та високий рівень професійної підготовки, за кожне врятоване життя та небайдужість до чужої біди.
«Ви ризикуєте життям рятуючи наших мешканців практично щоденно. Вічна шана тим хто загинув, і велика повага за ваш труд. Ми завжди підтримуємо рятівників , тому що завдяки вам ми відчуваємо себе в безпеці. Все буде Україна. Зі святом», – сказав Андрій Білоусов.
Популярное
12:57, 21 окт 2025
У Кам’янському обговорили жорсткі відключення світла: до міста приїхав головний енергетик області
12:13, 27 янв 2026
У Національному музеї в Києві зберігатимуть золоту пряжку, вилучену поліцією Кам’янського
17:00, 19 авг 2025
У ТОП-30 країни: студенти з Кам’янського — серед найсильніших програмістів України
12:01, 16 дек 2025
16:25, 20 окт 2025
Топ обсуждаемых
Минулої ночі оборонці неба знищили 110 ворожих БпЛА із 138 – ми, запущених ворогом по Україні
09:49, 26 янв 2026

КОММЕНТАРИИ — 0