Цьогоріч у ЦНАПах Дніпропетровщини видали майже тисячу водійських посвідчень
З початку 2023 року у Центрах надання адміністративних послуг на Дніпропетровщині видали майже тисячу посвідчень водія. А ще – зареєстрували 24 транспортні засоби. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.
«Дніпропетровщина залишається лідером у наданні якісних адміністративних послуг. Тому, не збавляємо темп. Розширюємо можливості. Розвиваємо сервіси, аби вони ставали дедалі зручнішими для мешканців регіону», – зазначив заступник начальника Дніпропетровської ОВА Іван Начовний.
Нині виготовлення водійських посвідчень та реєстрація транспорту доступні в 7 ЦНАПах області. У Кривому Розі, Кам’янському, Апостолівській, Слобожанській, Томаківській, Межівській та Миколаївській громадах. Незабаром сервіс планують запустити ще у 4-х центрах.
Щоб скористатися послугою, із собою треба взяти паспорт і картку платника податків. Для заміни посвідчення – ще й стару копію документа. А для перереєстрації та зняття з обліку автівки – експертний висновок.
Популярное
12:57, 21 окт 2025
У Кам’янському обговорили жорсткі відключення світла: до міста приїхав головний енергетик області
12:13, 27 янв 2026
У Національному музеї в Києві зберігатимуть золоту пряжку, вилучену поліцією Кам’янського
17:00, 19 авг 2025
У ТОП-30 країни: студенти з Кам’янського — серед найсильніших програмістів України
12:01, 16 дек 2025
16:25, 20 окт 2025
Топ обсуждаемых
Минулої ночі оборонці неба знищили 110 ворожих БпЛА із 138 – ми, запущених ворогом по Україні
09:49, 26 янв 2026

КОММЕНТАРИИ — 0