У кам’ячан знову важка втрата! Зупинилося серце захисника з Кам`янського Олександра Сторожко
Кам’янська міська рада повідомляє, що 6 вересня в стабілізаційному пункті на Запоріжжі помер молодший сержант Сторожко Олександр Олександрович. У захисника не витримало серце.
Від імені всієї громади міський голова Андрій Білоусов, Кам’янська міська рада та її виконавчий комітет висловлюють глибокі співчуття рідним і близьким померлого захисника.
Олександр Сторожко народився 1 березня 1977 року в Дніпродзержинську. У 2009 році закінчив Вищий навчальний заклад «Східноєвропейський університет економіки і менеджменту». У 2013 році заснував та очолив ТОВ СО «АЛАБАЙ». Від початку березня 2022 року боронив українську землю від посягань російських окупантів.
У нього залишилися дружина та два сини.
Доземний уклін воїну-захиснику!
Вічна пам’ять і слава Герою!
Прощання та панахида відбудуться 22 вересня об 11.00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул. Сергія Слісаренка, 34). Поховання відбудеться після кремації на Алеї Героїв кладовища по вул.Весняній.
Популярное
12:57, 21 окт 2025
У Національному музеї в Києві зберігатимуть золоту пряжку, вилучену поліцією Кам’янського
17:00, 19 авг 2025
У Камʼянському через влучання російського безпілотника у багатоповерхівку загинув 67-річний чоловік
07:59, 26 апр 2025
15:51, 12 май 2025
16:30, 8 май 2025
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0