В автомобілі кам’янчанина виявили боєприпаси та вибухові речовини
Ємності з пластидом, три мішки з порохом, три гранати із запалами, два артилерійські снаряди, різнокаліберні патрони, інші вибухові речовини та боєприпаси перевозив на своєму автомобілі мешканець Кам’янського.
21 вересня близько 21:20 поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення поліції № 6 Кам’янського РУП зупинили на автошляху поблизу с. Чернече автомобіль під керуванням 31-річного водія.
Слідчо-оперативна група та спеціалісти вибухотехнічної служби вилучили боєприпаси та вибухові речовини, їх направили на експертне дослідження. Наразі поліцейські з’ясовують їхнє походження та мету зберігання.
За погодженням з Жовтоводською окружною прокуратурою чоловіку повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Наразі вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.
Популярное
12:57, 21 окт 2025
У Національному музеї в Києві зберігатимуть золоту пряжку, вилучену поліцією Кам’янського
17:00, 19 авг 2025
У Камʼянському через влучання російського безпілотника у багатоповерхівку загинув 67-річний чоловік
07:59, 26 апр 2025
15:51, 12 май 2025
16:30, 8 май 2025
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0