2 тисячі доларів за незаконні послуги: на Дніпропетровщині жінка підроблювала медичні документи для перетину державного кордону чоловіками призовного віку
Дніпропетровська обласна прокуратура.
Мешканка Дніпра за 2 тисячі доларів обіцяла "ухилянтам" отримати можливість безпроблемного перетину держкордону з фіктивними медичними документами від ВЛК про непридатність до військової служби.
Правоохоронці затримали жінку після отримання грошів за послугу у порядку ст. 208 КПК України.
У ході санкціонованого обшуку за місцем мешкання підозрюваної вилучено печатки, документи, носії інформації, які підтверджують протиправну діяльність, та грошові кошти в різних валютах.
За процесуального керівництва Центральної окружної прокуратури міста Дніпра фігурантку повідомили про підозру за фактом організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України.
Популярное
12:57, 21 окт 2025
У Кам’янському обговорили жорсткі відключення світла: до міста приїхав головний енергетик області
12:13, 27 янв 2026
У Національному музеї в Києві зберігатимуть золоту пряжку, вилучену поліцією Кам’янського
17:00, 19 авг 2025
У ТОП-30 країни: студенти з Кам’янського — серед найсильніших програмістів України
12:01, 16 дек 2025
16:25, 20 окт 2025
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0