Юні спортсмени з Кам’янського району здобули золото і срібло на Чемпіонат Світу U18 зі змішаних єдиноборств UF ММА

10:40, 3 окт 2023 , Новости Каменского

Кам’янська районна державна адміністрація.

В перший день жовтня завершився дводенний Чемпіонат Світу U18 зі змішаних єдиноборств UF ММА, якій проходив у місті Александропулес (Греція). Золоту і срібну медалі чемпіонату вибороли спортсмени з Кам’янського району Вероніка Кизь і Данила Сухорука.

Збірну України представляли 33 бійці. Українці вкотре довели, що вони найкращі і команда посіла перше місце, завоювавши 24 медалі (10+9+5). Призерами стали збірні США (9+5+6) та Казахстану (5+7+5).

Юні спортсмени Дніпропетровщини, серед яких є представники й Кам’янського району, вибороли дві золоті та одну срібну медалі. Чемпіонські титули у віковій категорії 14-15 років здобули Вероніка Кизь (вагова категорія + 45.4) з клубу "Апгрейт" (Верхньодніпровськ) і Данило Чернецький (72.6) з СК "Витязь" (Дніпро), друге місце у представника "Адреналіну" (Кам`янське) Данила Сухорука (81.6), який змагався серед бійців 16-17 років.