Дніпропетровщина отримала партію підручників шрифтом Брайля для учнів з порушенням зору
Дніпропетровщина отримала чергову партію підручників для дітей з порушеннями зору. Вони надруковані шрифтом Брайля. Навчальна література з основних предметів 6 класу за програмою Нової української школи. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.
«Прагнемо, аби усі діти мали рівний доступ до освіти. Такі принципи Національної стратегії з безбар'єрності, ініційованої першою леді Оленою Зеленською. Підтримуємо цю програму та втілюємо в області», – наголосив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
Книжки надруковані державним коштом. Вони з української й англійської мов, літератури, історії, здоров’я, безпеки та добробуту. На сторінках підручників є QR-коди. Кожен можна відсканувати й з’явиться аудіо запис до теми, що вивчається.
Популярное
Неповнолітній кам’янчанин з розумовою відсталістю спалив майна на понад 3,8 млн грн
08:32, 31 янв 2025
“Художниці” з Кам`янського стали призерками всеукраїнського турніру “Олімпійські надії”
14:59, 27 сен 2024
Топ обсуждаемых
07:49, 14 апр 2025
КОММЕНТАРИИ — 0