Кам`янчанка стала майстром спорту України
Тетяна Музиченко отримала звання "Майстер спорту України". Необхідний норматив вона виконала у пауерліфтингу.
Вихованка міської ДЮСШ №2 (тренер Валентин Маліков) здобула нагороди на чемпіонатах Європи та світу з цього виду спорту.
З 2 по 7 травня у датському містечку Тистед Тетяна брала участь у чемпіонаті Європи з пауерліфтингу серед всіх вікових груп та дорослих. По результатам змагань, дівчина стала чемпіонкою Європи у ваговій категорії до 52 кг.
З 24 серпня по 3 вересня в румунському місті Клуж-Напока у чемпіонаті світу серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат з пауерліфтингу Тетяна виборола срібну нагороду, а також дві малі нагороди в окремих вправах. У присіді їй підкорилися 155 кг, завдяки чому спортсменка завоювала “золото”. У жимі лежачи спортсменка підняла 77.5 кг, і як результат, завоювала “бронзу”.
Ці звитяги і дали можливість отримати високе національне звання.
Популярное
12:57, 21 окт 2025
У Кам’янському обговорили жорсткі відключення світла: до міста приїхав головний енергетик області
12:13, 27 янв 2026
У Національному музеї в Києві зберігатимуть золоту пряжку, вилучену поліцією Кам’янського
17:00, 19 авг 2025
У ТОП-30 країни: студенти з Кам’янського — серед найсильніших програмістів України
12:01, 16 дек 2025
16:25, 20 окт 2025
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0