У Кам'янському районі шахрай ошукував людей, які хотіли працевлаштуватись за кордоном
Житель Верхньодніпровська в соцмережах представлявся посередником у пошуках роботи за кордоном. Після отримання грошей від людей – жодних обіцянок не виконував.
Правоохоронці встановили, що головною умовою підозрюваного була повна передплата за отримання пакета документів з працевлаштування і за нібито бронювання вакансії та страхування для подальшої роботи. Після отримання грошей зловмисник уривав спілкування.
Під час обшуку у чоловіка правоохоронці вилучили ноутбук з обліковими записами, з якого розміщувались оголошення про надання послуг з працевлаштування, мобільні телефони, банківські карти та сім-картки різних мобільних операторів.
За погодженням з Жовтоводською окружною прокуратурою чоловіку повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.
Популярное
Неповнолітній кам’янчанин з розумовою відсталістю спалив майна на понад 3,8 млн грн
08:32, 31 янв 2025
08:29, 25 мар 2025
Батальйон тероборони Кам’янського району отримав антидронові рушниці та комплекс РЕБ від кам’янчан
16:06, 29 ноя 2024
Топ обсуждаемых
07:49, 12 июн 2025
08:33, 12 июн 2025
КОММЕНТАРИИ — 0