Кам`янські боксери посприяли чемпіонству Дніпропетровщини на всеукраїнських змаганнях

16:01, 13 дек 2023 , Новости Каменского

З 4 по 10 грудня в Коломиї проходив всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків та дівчат 2010/2011 років народження, присвячений пам’яті заслуженого майстра спорту Андрія Федчука.

В змаганнях бралим участь понад 150 спортсменів, 28 з яких представляли Дніпропетровську область.

В складі обласної команди було двоє представників Кам`янського: Софія Лапшик (44 кг), вихованка ДЮСШ№1, тренера Геннадія Молокова та Владислав Штирхун (57 кг), вихованець БК “Ринг”, тренера Валерія Шульги.

Софія стала третьою в своїй категорії, а Владислав поступився лише у фіналі, здобувши "срібло" турніру. Ці нагороди стали внеском кам`янчан до загальнообласної скарбнички нагород. Діпропетовська область посіла на турнірі перше командне місце.