В Кам`янському відбулись всеукраїнські змагання серед параплавців

14:59, 14 дек 2023 , Новости Каменского

З 6 по 9 грудня в Кам’янському на базі басейну “МіКомп” відбувся чемпіонат України з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та розумового і фізичного розвитку.

У змаганнях взяли участь 125 спортсменів з 20 регіонів України, які випробовували свої сили у брасі, комплексному плаванні, вільному стилі та плаванні на спині на різних дистанціях.

Перше командне місце посіли кияни, які вибороли 53 медалі, серед яких 24 золотих, 20 срібних та 9 бронзових нагород.

На другому місці - Донеччина, чиї представники стали володарями 44 медалей, серед яких 26 золотих, 14 срібних та 4 бронзові нагороди.

Спортсмени з Миколаївської області стали володарями 17 нагород: 10 золотих, 5 срібних та 2 бронзові.