Поліція Кам’янського перекваліфікувала кримінальне провадження за фактом побиття волонтера
Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області. Слідчі Кам’янського перекваліфікували кримінальне провадження за фактом побиття громадського діяча.
Як ми повідомляли раніше, у Кам’янському невідомі побили волонтера. Повідомлення про подію надійшло до поліції 4 лютого. За фактом побиття було відкрите кримінальне провадження.
Потерпілий 5 лютого надав до органу досудового розслідування посвідчення громадського діяча – документ долучений до матеріалів кримінального провадження. Відповідно до цього слідчі перекваліфікували кримінальне провадження зі ст. 125 на ч. 2 ст. 350 (погроза або насильство щодо службової особи чи громадянина, що виконує громадський обов`язок) Кримінального кодексу України.
Поліцейські опитали потерпілого, наразі триває встановлення всіх обставин події. Поліція вживає заходи для встановлення осіб, причетних до нанесення тілесних ушкоджень. Ведеться досудове розслідування.
Популярное
Неповнолітній кам’янчанин з розумовою відсталістю спалив майна на понад 3,8 млн грн
08:32, 31 янв 2025
08:29, 25 мар 2025
Батальйон тероборони Кам’янського району отримав антидронові рушниці та комплекс РЕБ від кам’янчан
16:06, 29 ноя 2024
Топ обсуждаемых
КОММЕНТАРИИ — 0