Кам`янські шашисти були найсильнішими на чемпіонаті України

13:21, 27 фев 2024 , Новости Каменского

У Кам’янському на базі вищого професійного училища з 19 по 25 лютого  відбувся Кубок України з шашок-64 серед чоловіків та жінок.

На змаганнях розігрувалось 18 нагород і господарі турніру стали володарями 11 з них.

У класичній грі (45хв.+ 10сек. на хід) майстер спорту Олександр Коробський став другим з 12 очками з 16 можливих, а майстер спорту Ілля Демченко з 11 пунктами посів третє місце. А чемпіоном став представник Миолаївщини Матвєй Колєсніков.

Серед жінок у "класиці" також два місця на п`єдесталі - за місцевими спортсменками. 14 очок з 14 можливих і беззаперечне "золото" виграла Олена Коротка. На сходинку нижче розташувалась тренер кам`янської ДЮСШ №1 Ольга Губарєва. Замкнула трійку призерів шашистка з Запоріжжя Альона Носарєва.

В командному заліку "класики" лідером стала команда Дніпроптеровської області. Запоріжжя - на другому, Миколаївщина - на третьому місці.