Юних мешканців Дніпропетровщини запрошують взяти участь у Всеукраїнському конкурсі есе та малюнків
Мешканці області можуть взяти участь у Всеукраїнському конкурсі есе та малюнків «Я маю ПРАВО на життя». Дедлайн подачі робіт – 17 червня 2024 року. Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.
Конкурс проводить Навчально-науковий інститут права та політології Українського державного університету ім. Драгоманова. Аби привернути увагу до порушених прав дітей та молоді, які постраждали від військової агресії. Розвивати в хлопцях та дівчатах активну життєву, позицію, формувати європейські цінності.
Запрошують учнів 8-11 класів. А ще – вихованців закладів позашкільної та початкової мистецької освіти, представників дитячих і молодіжних громадських організацій.
У 2023-му до конкурсу долучились понад 2 тис учасників. Цьогоріч організатори чекають ще більше робіт.
Єсе просять надсилати на електронну пошту nnip@udu.edu.ua. Малюнки – за адресою: 01054, м. Київ, вул. О. Кониського, 8/14.
Обов’язково зазначити відомості про автора: місце, де навчається, телефон і e-mail.
Підсумки підбиватимуть у вересні. На переможців та призерів очікують подарунки.
Популярное
Неповнолітній кам’янчанин з розумовою відсталістю спалив майна на понад 3,8 млн грн
08:32, 31 янв 2025
08:29, 25 мар 2025
Батальйон тероборони Кам’янського району отримав антидронові рушниці та комплекс РЕБ від кам’янчан
16:06, 29 ноя 2024
Топ обсуждаемых
рф загрожує Україні «Калібрами» з Чорного і Середземного морів – загальним залпом 14 ракет
07:28, 14 июн 2025
07:42, 14 июн 2025
08:27, 14 июн 2025
КОММЕНТАРИИ — 0