На Дніпропетровщині судитимуть військовослужбовця за співпрацю з ворогом
За процесуального керівництва Дніпровської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Східного регіону завершено досудове розслідування та скерований обвинувальний акт стосовно військовослужбовця ЗСУ за фактом державної зради вчиненому в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України).
Проросійськи налаштований український військовий мав доступ до інформації щодо розміщення блокпостів, укріплень, підрозділів та військової техніки ЗСУ, знав порядок та паролі для безперешкодного проїзду через них. Через інтернет-месенджер «Telegram» чоловік відправляв співробітнику фсб рф геолокацію розташування штабів та місця тренувальних таборів сил оборони, розташування та кількість особового складу окремих підрозділів.
Зрадника очікує позбавлення волі на строк п’ятнадцять років або довічне позбавлення волі, з конфіскацією майна.
Досудове розслідування здійснювалось Слідчим відділом Управління СБ України в Дніпропетровській області, за оперативного супроводу ДВКР СБУ.
Популярное
12:57, 21 окт 2025
У Кам’янському обговорили жорсткі відключення світла: до міста приїхав головний енергетик області
12:13, 27 янв 2026
У Національному музеї в Києві зберігатимуть золоту пряжку, вилучену поліцією Кам’янського
17:00, 19 авг 2025
У ТОП-30 країни: студенти з Кам’янського — серед найсильніших програмістів України
12:01, 16 дек 2025
16:25, 20 окт 2025
Топ обсуждаемых
Минулої ночі оборонці неба знищили 110 ворожих БпЛА із 138 – ми, запущених ворогом по Україні
09:49, 26 янв 2026

КОММЕНТАРИИ — 0