Боксер з Кам’янського Влад Штирхун став бронзовим призером на Всеукраїнському турнірі
Боксер-кам`янчанин Владислав Штирхун став третім на Всеукраїнському турнірі, що відбувся в місті Корсунь-Шевченківському на Черкащині з 1 по 7 квітня.
Після десятиденної підготовки збірної України з боксу серед юнаків та дівчат 2010/2011 р.н., що пройшла у Коломиї, команда відправилася на Всеукраїнський турнір у Корсунь-Шевченківський. У складі збірної виступав і кам`янчанин Владислав Штирхун. Як повідомив тренер Валерій Шульга, його вихованець боксував серед майстрів шкіряної рукавички вагової категорії 60 кг.
“Влад перейшов з вагової категорії 57 кг у найважчу, — розповів тренер. – Оскільки одна пара не боксувала, то він потрапив відразу у півфінал, де змагався з Максимом Бабічем із Чернігова, який є фіналістом тогорічного чемпіонату України. Він, як і Влад, перейшов з 57 у 60 кілограмів. На жаль Штирхун поступився Бабічу і став бронзовим призером. Влад тренується на постійній основі в Будинку дитячої творчості, і додатково — у Дніпрі в приватному клубі”.
У складі збірної України виступали 20 представників Дніпропетровщини. На їх рахунку сім перших та чотири других місць.
Популярное
08:29, 25 мар 2025
Неповнолітній кам’янчанин з розумовою відсталістю спалив майна на понад 3,8 млн грн
08:32, 31 янв 2025
У Кам’янському районі перейменують низку географічних об’єктів: список нових назв
12:13, 27 янв 2025
14:28, 18 апр 2025
Топ обсуждаемых
07:40, 28 июн 2025
КОММЕНТАРИИ — 0