Дзюдоїстка з Кам’янського Анна Ткачова стала бронзовою призеркою на Кубку Європи

16:27, 12 апр 2024 , Новости Каменского

Кам`янчанка Анна Ткачова (на фото крайня праворуч) стала третьою на Кубку Європи з дзюдо серед кадетів (U18), який відбувся У чеському місті Теплиці 6-7 квітня.

У змаганнях брали участь майже 600 борців з 32 країн. Українські спортсмени здобули чотири золотих, п’ять срібних й три бронзові медалі. З них три нагороди (всіх ґатунків) на рахунку представників Дніпропетровщини. Бронзовою призеркою у вазі до 70 кілограмів стала Анна Ткачова, вихованка тренера Станіслава Харченко. Випускниця відділення дзюдо Кам`янської ДЮСШ № 1 провела шість поєдинків, в п’яти з яких виграла у представниць Сербії, Боснії та Герцеговини, Болгарії та Угорщини.