Кам'янські плавці вдало виступили на двох всеукраїнських і одному міжнародному турнірах

09:44, 15 апр 2024 , Новости Каменского

Вихованці ДЮСШ №5 взяли участь у Кубку SWIM SHARKS у Кам’янському та весняному Кубку “Ферум” у Горішніх Плавнях.

11 та 13 квітня в турнірі в Горішніх Плавнях участь у змаганнях взяли 511 спортсменів з 14 міст України. Команда Кам’янського була представлена 13 спортсменами, які здобули 7 золотих, 2 срібні та 2 бронзові нагороди.

13 та 14 квітня у плавальному басейні “МіКомп” 430 плавців з 15 міст України виборювали звання найкращого. У цих змаганнях від спортивної школи приймали участь 71 спортсмен. Їх результати: 38 золотих, 29 срібних та 15 бронзових медалей.

Збірна України з плавання взяла участь в міжнародних змаганнях, які з 11 по 14 квітня приймали Нідерланди. В складі збірної був і кам'янчанин Микола Котенко. Він посів друге місце на 200 метрах баттерфляєм серед юніорів.