Слідчі Дніпропетровщини документують наслідки обстрілів п’яти громад Нікопольського району протягом минулої доби
15 квітня впродовж усього дня російська армія обстрілювала дронами-камікадзе та ствольною артилерією місто Нікополь, Марганецьку, Мирівську, Покровську та Червоногригорівську територіальну громаду. Поліцейські документують наслідки обстрілів. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Дніпропетровської області.
В результаті ворожих обстрілів руйнувань зазнали об’єкти цивільної інфраструктури, виникла пожежа. Пошкоджено приватні будинки, господарські споруди, паркани, лінії електропостачання, газогін, автомобілі та нежитлова будівля. На щастя, люди не постраждали.
Вночі та вранці 16 квітня обстріли повторилися. Остаточні наслідки влучань наразі встановлюють слідчо-оперативні групи поліції.
Слідчі працюють на місцях обстрілів, опитують людей та документують злочини, вчинені військовими рф. За фактами воєнних злочинів відкриті кримінальні провадження. Правова кваліфікація – ч. 1 ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.
Популярное
08:29, 25 мар 2025
14:28, 18 апр 2025
Рятувальників із Кам’янського та Криворізького районів відзначили на державному рівні
17:07, 18 апр 2025
Топ обсуждаемых
КОММЕНТАРИИ — 0