«Віддячив за гостинність»: у Кам`янському чоловік поранив ножем свого приятеля у нього вдома і втік
На ґрунті конфлікту підозрюваний декілька разів вдарив потерпілого ножем в спину. Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Кам`янського РУП.
Злочин стався вночі на грунті непорозуміння між чоловіками - господарем квартири і його гостем. Між приятелями виник конфлікт. Тоді гість схопив ніж і кілька разів вдарив господаря помешкання, після чого втік. Потерпілий зміг дійти до сусідів та попросити про допомогу.
Оперативники кримінальної поліції встановили місце перебування підозрюваного. Ним виявився 33-річний місцевий житель.
За погодженням з Кам`янською окружною прокуратурою фігуранту повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України та обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Популярное
12:57, 21 окт 2025
У Кам’янському обговорили жорсткі відключення світла: до міста приїхав головний енергетик області
12:13, 27 янв 2026
У Національному музеї в Києві зберігатимуть золоту пряжку, вилучену поліцією Кам’янського
17:00, 19 авг 2025
У ТОП-30 країни: студенти з Кам’янського — серед найсильніших програмістів України
12:01, 16 дек 2025
16:25, 20 окт 2025
Топ обсуждаемых
Минулої ночі оборонці неба знищили 110 ворожих БпЛА із 138 – ми, запущених ворогом по Україні
09:49, 26 янв 2026

КОММЕНТАРИИ — 0