У Камʼянському районі жінка вдарила співмешканця ножем в живіт
Зломисниці, яка навмисно нанесла ножем тяжкі тілесні ушкодження своєму цивільному чоловіку, загрожує від пʼяти до восьми років ув'язнення. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Кам’янського РУП.
Інцидент стався увечері 16 червня в одному із селищ, що у Камʼянському районі. Посварилися 38 – річний чоловік і 39 – річна жінка, які перебувають у цивільному шлюбі. Наслідком сварки став кривавий вчинок з боку жінки, яка нанесла ножем чоловіку тяжкі тілесні ушкодження.
Потерпілого госпіталізували до лікарні. Знаряддя злочину- ніж, правоохоронці вилучили з місця події.
За погодженням з Жовтоводською окружною прокуратурою жінці повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від пʼяти до восьми років. Триває слідство.
Популярное
Неповнолітній кам’янчанин з розумовою відсталістю спалив майна на понад 3,8 млн грн
08:32, 31 янв 2025
08:29, 25 мар 2025
Батальйон тероборони Кам’янського району отримав антидронові рушниці та комплекс РЕБ від кам’янчан
16:06, 29 ноя 2024
Топ обсуждаемых
КОММЕНТАРИИ — 0