На Дніпропетровщині будівельна компанія ухилилася від сплати податків майже на 6 мільйонів

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Полтавській області завершили досудове розслідування щодо ухилення від сплати податків. 5,7 мільйонів гривень завданих державі збитків відшкодовано у повному обсязі.
Як повідомляється на сайті БЕБ, будівельна компанія на Дніпропетровщині отримала від міської ради 33 млн грн на будівництво та капітальний ремонт об’єктів. Однак директор підприємства не відобразив у податковій звітності надані товари та послуги, тим самим ухилився від сплати податку на додану вартість.
Таким чином у бюджет країни не надійшло 5,7 млн грн. Наразі всі збитки відшкодовано.
Керівнику компанії повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 212 Кримінального кодексу України. Матеріали справи направлено до суду.
Досудове розслідування здійснювали детективи ТУ БЕБ у Полтавській області. Процесуальне керівництво – Полтавська обласна прокуратура.
Популярное
08:29, 25 мар 2025
14:28, 18 апр 2025
Рятувальників із Кам’янського та Криворізького районів відзначили на державному рівні
17:07, 18 апр 2025
Топ обсуждаемых
Протягом ночі російські війська продовжували тероризувати громади Дніпропетровщини
08:20, 7 сен 2025
У Кам’янському з’явився майданчик для петанку: відбувся перший ветеранський турнір
09:05, 7 сен 2025
КОММЕНТАРИИ — 0