На Дніпропетровщині продовжують покращувати ментальне здоров’я поранених військових за допомогою сеансів каністерапії
Національна поліція Дніпропетровської області: робота проходить організована у рамках проєкту «Пункт психологічних практик» та Всеукраїнської програми ментального здоровʼя «Ти як?».
19 вересня співробітники психологічної служби ГУНП в Дніпропетровській області та кінолога зі службовим собакою відвідали у лікарні військовослужбовців та провели для них сеанс каністерапії. За словами психологів, тактильні відчуття, отримані під час контакту з твариною, дарують життєрадісні емоції та допомагають відновити душевний комфорт, покращується настрій та внутрішній стан, що сприяє відновленню ментального здоровʼя.
Як відзначають самі бійці, під час спілкування зі службовими собаками та роботи з психологом їх психоемоційний стан покращився, зменшився рівень стресу та вплив негативних відчуттів.
Популярное
У Кам’янському обговорили жорсткі відключення світла: до міста приїхав головний енергетик області
12:13, 27 янв 2026
У ТОП-30 країни: студенти з Кам’янського — серед найсильніших програмістів України
12:01, 16 дек 2025
У Кам'янському на транспортних зупинках облаштовують зони загального доступу Wi-Fi
10:06, 30 дек 2025
До уваги кам’янчан: у місті запроваджено низку обмежень споживання електроенергії
16:09, 23 янв 2026
Топ обсуждаемых
Ансамбль із Кам’янського представив українське мистецтво на святкуванні Івана Купала в Австрії
14:45, 26 июн 2026
13:45, 26 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0