Боксери з Кам`янського стали переможцями та призерами чемпіонату Дніпропетровщини

11:27, 22 окт 2024 , Новости Каменского

Вісімнадцять боксерів з Кам`янського стали призерами чемпіонату Дніпропетровської області з боксу серед юнаків та дівчат 2011/2012 р.н., який проходив в обласному центрі з 14 по 18 жовтня

На ринзі КДЮСШ з боксу і єдиноборств у 28 вагових категоріях змагалися понад 160 бійців з Дніпра, Кривого Рогу, Синельникового, Ілларіонове, Павлограда, Самару.

Кам`янське представляли вихованці ДЮСШ №№ 1 та 2, Будинку дитячої творчості (БДТ), боксерських клубів “Дзержинець”, “Ринг” і “Фаворит”.

За підсумками чемпіонату призерами стали 18 боксерів-кам`янчан (6+7+5). Крім того, спеціальними призами нагороджені: Софія Лапшик (за волю до перемоги), Сергій Конох (як найкращий боксер), Іван Карпов (за найкращий бій).

Переможці змагань тепер готуються до чемпіонату України, який пройде в Чернівцях з 3 по 11 листопада.