Шестеро кам`янчан стали призерами Відкритого Кубку Європи з кіокушин карате
Бійці трьох спортивних клубів з Кам’янського посіли шість призових місць у Відкритому Кубку Європи з кіокушин карате, що походив у польському місті Катовіце 26-27 жовтня.
За нагороди, у розділах «куміте» та «ката» змагалися понад 900 спортсменів різних вікових категорій. До складу збірної команди України увійшли й представники трьох спортивних клубів Кам`янського: “Tensin” (тренер Олексій Удовицький, 4 дан), “Protasiuk Dojo” (тренери Олександр Протасюк, 3 дан та Наталія Протасюк, 2 дан) і “Бусін-Кан” (тренер Роман Кашира, 3 дан). Спортсмени з Камянського показали відмінні результати, посівши шість призових місць. Золоті нагороди вибороли Вікторія Абрамова і Софія Філіп’єва (“Бусін-Кан”). “Срібло” дісталося Олександру Протасюку (“Protasiuk Dojo”). З медалями бронзового ґатунку додому повертаються Варвара Кияниченко і Софія Кобзєва (“Protasiuk Dojo”) та Ігор Ларін (“Tensin”).
“На жаль не всі спортсмени піднялися на п’єдестал пошани, але вони отримали великий досвід і наступного разу буде перемога. Цей захід не лише продемонстрував високий рівень підготовки українських спортсменів, а й став важливою подією для розвитку кіокушин карате в Україні”, – зазначив тренер Олексій Удовицький.
Популярное
12:57, 21 окт 2025
У Національному музеї в Києві зберігатимуть золоту пряжку, вилучену поліцією Кам’янського
17:00, 19 авг 2025
07:05, 27 июн 2025
У ТОП-30 країни: студенти з Кам’янського — серед найсильніших програмістів України
12:01, 16 дек 2025
У Камʼянському лікарка може отримати 10 років ув'язнення за вимогу хабара у пацієнта
16:27, 24 июн 2025
Топ обсуждаемых
07:42, 22 дек 2025
08:24, 22 дек 2025

КОММЕНТАРИИ — 0