Ухилянтів з Дніпропетровщини спіймали прикордонники при спробі втекти до Молдови
Державна прикордонна служба України.
По 120 тисяч грн на криптогаманець: таку суму кожний з ухилянтів з Дніпропетрощини та ще двох областей України мав перекинути організатору перетину державного кордону з Молдовою у разі вдалого завершення авантюрного походу. П’ятеро чоловіків скористались порадами адміна телеграм-каналу та прибули до місця збору - в одне з сіл Подільського району Одещини. Звідти вони мали подолати понад 25 км до державного кордону.
Втікачі засвітились у об’єктиві технічних засобів охорони кордону. Прикордонники діяли швидко і злагоджено та затримали ухилянтів з Дніпропетровської, Чернігівської та Харківської областей.
Відносно порушників складено протоколи за ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Справи скерували до суду.
Популярное
12:57, 21 окт 2025
У Національному музеї в Києві зберігатимуть золоту пряжку, вилучену поліцією Кам’янського
17:00, 19 авг 2025
У ТОП-30 країни: студенти з Кам’янського — серед найсильніших програмістів України
12:01, 16 дек 2025
16:25, 20 окт 2025
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0