Нічна ракетна атака на Павлоград: пошкоджені підприємства та житлові будинки
Цієї ночі російська армія завдала чергового ракетного удару по місту Павлоград. Внаслідок атаки було пошкоджено два промислові підприємства, на одному з яких спалахнула пожежа. Рятувальники оперативно прибули на місце та загасили вогонь.
Ударною хвилею у прилеглих двох п'ятиповерхівках вибило вікна. На щастя, люди не постраждали.
Окрім ракетного удару по Павлограду, російські окупанти обстріляли з важкої артилерії Покровську громаду Нікопольського району. За попередніми даними, там також обійшлося без загиблих та поранених.
Водночас, цієї ночі на Дніпропетровщині сили протиповітряної оборони знищили 12 ворожих безпілотників. Дякуємо нашим Захисникам неба за їхню професійну роботу та надійний захист!
Попри ворожі атаки, життя у регіоні триває. Всі служби працюють у посиленому режимі для забезпечення безпеки та відновлення пошкоджених об'єктів.
Популярное
08:29, 25 мар 2025
Неповнолітній кам’янчанин з розумовою відсталістю спалив майна на понад 3,8 млн грн
08:32, 31 янв 2025
14:28, 18 апр 2025
У Кам’янському районі перейменують низку географічних об’єктів: список нових назв
12:13, 27 янв 2025
Топ обсуждаемых
На Дніпропетровщині посадовця будуть судити за привласнення понад трьох млн грн державних коштів
07:05, 3 июл 2025
Сьогодні ніч була неспокійною для мешканців Нікопольщини: ворог бив з важкої артилерії
08:33, 3 июл 2025
КОММЕНТАРИИ — 0