Кам’янські тенісистки вибороли срібну медаль на міжнародному турнірі у Фінляндії
У місті Вієрумакі (Фінляндія) з 16 по 21 березня відбувся тенісний турнір «Vierumäki Cup 2» серед дівчат до 14 років. Змагання зібрали учасників із багатьох країн, зокрема Естонії, Норвегії, Вірменії, України, Бельгії, Чехії, Данії, Молдови, Італії та США
У парному розряді вихованки кам’янської ДЮСШ №3, підопічні тренера Сергія Козченка – Аріана Багбая та Марія Кочерженко – дійшли до фіналу. У вирішальному матчі вони поступилися суперницям з Естонії та Данії (6:4, 6:2), посівши друге місце.
Це вже не перший успішний виступ кам’янських тенісисток у Фінляндії. Минулого тижня на турнірі «Vierumäki Cup» Марія Кочерженко здобула перемогу в одиночному розряді, а в парі разом із Аріаною Багбєю виборола ще одне срібло.
Популярное
08:29, 25 мар 2025
Неповнолітній кам’янчанин з розумовою відсталістю спалив майна на понад 3,8 млн грн
08:32, 31 янв 2025
У Кам’янському районі перейменують низку географічних об’єктів: список нових назв
12:13, 27 янв 2025
14:28, 18 апр 2025
Топ обсуждаемых
07:40, 28 июн 2025
КОММЕНТАРИИ — 0