Нічна атака ворога на Дніпропетровщині: дві людини зазнали поранень
У ніч на 2 травня агресор атакував Слов’янську громаду Синельниківського району Дніпропетровської області з використанням безпілотників.
Унаслідок ворожої атаки постраждали двоє чоловіків. 47-річного потерпілого госпіталізували в стані середньої тяжкості, інший — 31-річний — отримав легкі травми й проходитиме лікування амбулаторно. Також сталося загоряння на двох підприємствах, спричинене уламками від влучань.
Крім того, ворог продовжив тероризувати Нікопольський район: по Покровській та Червоногригорівській громадах було завдано ударів FPV-дроном та артилерійського обстрілу. На щастя, обійшлося без жертв і постраждалих.
Повітряне командування "Схід" відзвітувало про ефективну роботу протиповітряної оборони: над областю цієї ночі було знищено 6 ворожих безпілотників.
Обласна влада закликає мешканців залишатися в укриттях під час повітряної тривоги та дотримуватися всіх заходів безпеки.
Популярное
12:57, 21 окт 2025
14:28, 18 апр 2025
Рятувальників із Кам’янського та Криворізького районів відзначили на державному рівні
17:07, 18 апр 2025
У Національному музеї в Києві зберігатимуть золоту пряжку, вилучену поліцією Кам’янського
17:00, 19 авг 2025
Топ обсуждаемых
Графіки знеструмлення: інформація про обмеження електроенергії на Дніпропетровщині
08:32, 5 ноя 2025

КОММЕНТАРИИ — 0