Кам’янчан запрошують на Національний ярмарок вакансій

15 травня Кам’янська філія Дніпропетровського обласного центру зайнятості долучиться до Національного ярмарку вакансій. Такі заходи пройдуть одночасно у всіх регіонах країни в містах обласного та районного значення. На прифронтових територіях ярмарки відбудуться онлайн.
Цього разу служба зайнятості приділяє особливу увагу залученню жінок на ринок праці. Зокрема й у професії, де традиційно більше представлені чоловіки.
"Немає жіночих або чоловічих професій, і законодавство забороняє дискримінацію за статтю під час прийому на роботу, але традиційно є професії, де більше представлені чоловіки. Часи змінюються, і жінки все частіше обирають такі професії, а служба зайнятості має спеціальну програму навчання для жінок на 31 професію, де чоловіки представлені більше", – зазначили в службі.
На ярмарку свої вакансії представлять провідні роботодавці Кам’янського, такі, як ТОВ "ТАС Дніпровагонмаш", ПрАТ "Южкокс", ТОВ "Агросс", ПрАТ "Камет-сталь", ДП "Стальзавод ТАС".
Дату ярмарку вакансій обрано не випадково, адже це День вишиванки, а вишиванка – символ українського народу. Тож організатори закликають приходити на захід у вишиванках.
"Приходьте на ярмарок всією родиною. Для дітей будуть організовані розваги", – додали в службі зайнятості.
Місце проведення: вул. Медична, 6, каб. 302. Початок – об 11:00. Телефон: (063) 313-21-09.
Популярное
08:29, 25 мар 2025
14:28, 18 апр 2025
Рятувальників із Кам’янського та Криворізького районів відзначили на державному рівні
17:07, 18 апр 2025
Топ обсуждаемых
07:05, 25 авг 2025
08:33, 25 авг 2025
КОММЕНТАРИИ — 0