На львівській митниці зупинили мешканку Дніпропетровщини, яка намагалась вивезти старовинні російські монети та банкноти
На пункті пропуску «Рава-Руська — Хребенне» співробітники львівської митниці затримали 49-річну жительку Кривого Рогу, яка намагалася незаконно вивезти за кордон 72 старовинні монети та кілька банкнот російського походження.
За попередніми даними, монети датуються XIX і XX століттями, що викликало підозру у фахівців щодо їхньої можливості мати історичну та культурну цінність. Жінка не задекларувала вивезення колекційних грошей, як того вимагає чинне законодавство, та не сплатила відповідних митних зборів.
Після виявлення порушення митники вилучили всю партію монет і банкнот. Їх направлено на експертизу, яка має встановити справжню вартість та історичну значущість предметів.
Наразі тривають процесуальні дії. Якщо експерти підтвердять культурну цінність грошових знаків, правопорушниці загрожує адміністративна, а можливо й кримінальна відповідальність згідно з чинним законодавством.
Популярное
12:57, 21 окт 2025
У Кам’янському обговорили жорсткі відключення світла: до міста приїхав головний енергетик області
12:13, 27 янв 2026
У ТОП-30 країни: студенти з Кам’янського — серед найсильніших програмістів України
12:01, 16 дек 2025
16:25, 20 окт 2025
У Кам'янському на транспортних зупинках облаштовують зони загального доступу Wi-Fi
10:06, 30 дек 2025
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0