На Дніпропетровщині подружжя агентів спецслужб рф намагалося підірвати військовослужбовця ЗСУ
СБУ спільно з Нацполіцією області затримала подружжя, яке планувало підірвати військовослужбовця ЗСУ.
Подружжя з Дніпра служби рф завербовали через месенджер Telegram.Чоловіку і дружині запропонували «заробіток» за виконання диверсій на території області.
Диверсанти діяли послідовно. Вони виготовили саморобний вибуховий пристрій, створили фейкові акаунти на сайті, вийшла на контакт із військовослужбовцем ЗСУ і домовилася про зустріч. Військовому передали рюкзак начебто з речами для «брата». Насправді же в рюкзаку була вибухівка. Одразу після цього зловмисники намагалися дистанційно підірвати військового.
Однак правоохоронці своєчасно знешкодили пристрій і затримали їх.
Наразі фігурантам повідомлено про підозру у замаху на вчинення терористичного акту. Обом обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.
Агентам рф загрожує до 10 – ти років ув'язнення з конфіскацією майна.
Популярное
У Кам’янському обговорили жорсткі відключення світла: до міста приїхав головний енергетик області
12:13, 27 янв 2026
У ТОП-30 країни: студенти з Кам’янського — серед найсильніших програмістів України
12:01, 16 дек 2025
У Кам'янському на транспортних зупинках облаштовують зони загального доступу Wi-Fi
10:06, 30 дек 2025
До уваги кам’янчан: у місті запроваджено низку обмежень споживання електроенергії
16:09, 23 янв 2026
Топ обсуждаемых
Ансамбль із Кам’янського представив українське мистецтво на святкуванні Івана Купала в Австрії
14:45, 26 июн 2026
13:45, 26 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0