Нічна атака: сили ППО збили понад 60 ворожих дронів
У ніч на 16 серпня ворог здійснив чергову масовану атаку на територію України. Починаючи з 19:30 15 серпня, російські війська застосували балістичну ракету "Іскандер-М" та 85 ударних безпілотників типу Shahed і безпілотників-імітаторів різних типів. Атаки здійснювалися з напрямків Курськ, Орел, Міллерово, Приморсько-Ахтарськ, Шаталово (рф) та з Гвардійського у тимчасово окупованому Криму.
Під удар потрапили прифронтові райони Сумської, Донецької, Чернігівської та Дніпропетровської областей.
Повітряний напад відбивали підрозділи радіоелектронної боротьби та безпілотних систем, а також мобільні вогневі групи Сил оборони України.
За попередніми даними станом на 08:00, силам ППО вдалося збити або подавити 61 ворожий дрон Shahed та дрони-імітатори різних типів на півночі та сході країни.
Попри значні результати протиповітряної оборони, зафіксовано влучання ракети та 24 безпілотників у 12 локаціях. Інформація щодо наслідків атак уточнюється.
Популярное
12:57, 21 окт 2025
14:28, 18 апр 2025
Рятувальників із Кам’янського та Криворізького районів відзначили на державному рівні
17:07, 18 апр 2025
У Національному музеї в Києві зберігатимуть золоту пряжку, вилучену поліцією Кам’янського
17:00, 19 авг 2025
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0