У Кам’янському народний артист України проведе для дітей безкоштовний урок театральної майстерності
Майстер-клас Віктора Гунькіна відбудеться 8 вересня о 15:00 у приміщенні Кам’янської школи мистецтв №1 (вул. Оборонців, 21, колишня Долматова). Про це повідомляється на сторінці школи у Фейсбуці.
Віктор Володимирович – випускник Київського національного університету театру, кіно та телебачення ім. І.К. Карпенка-Карого. Він грав на сценах Дніпродзержинського театру ім. Лесі Українки, Дніпровського академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка. Нині працює у Дніпровському академічному театрі драми та комедії, проживає у Кам’янському. Віктор Гунькін – володар Гран-прі театрального фестивалю «Січеславна-2017» та лауреат Міжнародного фестивалю «Homo Ludens».
Майстер-клас буде безкоштовним, але потрібно заздалегідь записатися за телефоном: 068-538-73-89.
Не пропустіть можливість отримати урок у справжнього Майстра сцени! Такі зустрічі запам’ятовуються надовго та допомагають визначитися з майбутньою професією.
Популярное
12:57, 21 окт 2025
У Національному музеї в Києві зберігатимуть золоту пряжку, вилучену поліцією Кам’янського
17:00, 19 авг 2025
У ТОП-30 країни: студенти з Кам’янського — серед найсильніших програмістів України
12:01, 16 дек 2025
07:05, 27 июн 2025
У Камʼянському лікарка може отримати 10 років ув'язнення за вимогу хабара у пацієнта
16:27, 24 июн 2025
Топ обсуждаемых
У Кам’янському районі поліція вночі знайшла наркотики в автомобілі у п'яного водія
17:42, 29 дек 2025
ДСНС застерігає: більшість пожеж у святкові дні виникає через нехтування правилами безпеки
18:26, 29 дек 2025

КОММЕНТАРИИ — 0