Тенісистка з Кам’янського тріумфувала на міжнародному турнірі в Молдові
Марія Кочерженко виборола «золото» в одиночному розряді та «срібло» — у парі
Вихованка ДЮСШ №3 міста Кам’янське Марія Кочерженко продовжує вражати результатами на міжнародних тенісних змаганнях. Цього разу 15-річна спортсменка здобула перемогу на престижному турнірі SG Junior U16 (категорія 3 за версією Tennis Europe), що проходив із 15 по 21 вересня в столиці Молдови — Кишиневі, на кортах комплексу «Арена Кишинів».
У одиночному розряді Марія впевнено пройшла всі етапи змагань та виборола перше місце.
У парному розряді вона посіла друге місце разом із партнеркою.
Марія тренується під керівництвом досвідченого наставника Сергія Козченка, який багато років розвиває юні таланти у Кам’янському.
Це вже друга перемога поспіль для Кочерженко на турнірах у Молдові. Лише тиждень тому вона також стала чемпіонкою іншого етапу серії SG Junior, де виборола золото як в особистому, так і в парному розрядах.
Вітаємо Марію та її тренера з черговим міжнародним успіхом та бажаємо нових перемог на європейських і світових кортах!
Популярное
12:57, 21 окт 2025
14:28, 18 апр 2025
Рятувальників із Кам’янського та Криворізького районів відзначили на державному рівні
17:07, 18 апр 2025
У Національному музеї в Києві зберігатимуть золоту пряжку, вилучену поліцією Кам’янського
17:00, 19 авг 2025
Топ обсуждаемых
Графіки знеструмлення: інформація про обмеження електроенергії на Дніпропетровщині
08:32, 5 ноя 2025

КОММЕНТАРИИ — 0