Вночі під масованою атакою ворога була Харківщина: є постраждалі та пожежі
«Ворог атакував Харків та передмістя. За попередньою інформацією, по Київському району було завдано удар КАБ. Також було зафіксовано пуски «балістики», – повідомив о 2:14 голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.
Відомо щонайменше про шістьох постраждалих. Чотири з них — 80-річна жінка, 34-річний, 25-річний та 27-річний чоловіки — шпиталізовані з вибуховими пораненнями, ще одному 21-річному чоловікові надали допомогу на місці.
росія завдала ударів керованими авіабомбами та ракетами по Харкову, передмістю та Чугуївському району.
У Київському районі горіли торговельні павільйони на площі 2800 кв. м.
У Салтівському районі зруйновано житловий будинок із подальшим займанням, а також сталася пожежа та руйнації гаражів на площі 350 кв. м.
Пожежі локалізовані, тривають ліквідаційні роботи. На місцях працюють підрозділи ДСНС, піротехніки, психологи, кінологи та добровільні вогнеборці.
Популярное
08:29, 25 мар 2025
14:28, 18 апр 2025
Рятувальників із Кам’янського та Криворізького районів відзначили на державному рівні
17:07, 18 апр 2025
У Національному музеї в Києві зберігатимуть золоту пряжку, вилучену поліцією Кам’янського
17:00, 19 авг 2025
Топ обсуждаемых
КОММЕНТАРИИ — 0