Театр з Кам’янського підкорив столицю: легендарний “Тартюф” зірвав овації в Києві

16:00, 9 окт 2025 , Новини Кам'янського

Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки з Кам’янського тріумфально завершив свої гастролі у Києві. 8 жовтня на сцені Будинку офіцерів столичним глядачам була представлена легендарна вистава “Тартюф” за комедією Мольєра

Ця вистава, створена головним режисером театру заслуженим діячем мистецтв України Сергієм Чулковим ще у 2013 році, вже має славну історію успіху: вона підкорила глядачів не тільки в України, але й отримала міжнародне визнання у Грузії та Польщі.

Гастролі в столиці України стали черговим підтвердженням високого класу артистів з Кам’янського. Кияни не просто тепло прийняли виставу — глядачі активно реагували сміхом із перших хвилин, вигуками “браво” та гучними оплесками.

Ключовим елементом успіху, як зажди стала органічна гра всього акторського складу. Актори демонстрували не просто відмінну взаємодію, а й живу імпровізацію, особливо коли виникали нові реакції від столичної публіки. Ця цілісність та злагодженість ансамблю додала постановці нового дихання та свіжості.

Особливе захоплення у столичної публіки, безсумнівно, викликав заслужений артист України Олег Волощенко, який майстерно втілив образ легендарного лицеміра Тартюфа, проте загальний тріумф вистави забезпечила саме блискуча і бездоганна робота всієї творчої групи.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых