На Дніпропетровщині за загибель працівника на робочому місці повідомили про підозру начальнику і двом його підлеглим
Дніпропетровська обласна прокуратура: порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою стало причиною нещасного випадку на робочому місці, який спричинив загибель людини.
23 серпня 2023 року через порушення правил безпеки працівник одного з підприємств Кривого Рогу, виконуючи роботи з переплавки металу, зазнав тяжких опіків і через це помер у лікарні.
Слідством встановлено, що начальник цеху не забезпечив належних умов праці, зокрема з місця керування обладнанням не було достатньо видно робочу зону. Також старший по цеху дозволив оператору увімкнути обладнання та не переконався, що це не становить загрози для людей.
24 листопада 2025 року працівникам було повідомлено про підозру.
Популярное
12:57, 21 окт 2025
У Кам’янському обговорили жорсткі відключення світла: до міста приїхав головний енергетик області
12:13, 27 янв 2026
У Національному музеї в Києві зберігатимуть золоту пряжку, вилучену поліцією Кам’янського
17:00, 19 авг 2025
У ТОП-30 країни: студенти з Кам’янського — серед найсильніших програмістів України
12:01, 16 дек 2025
16:25, 20 окт 2025
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0