Команда каратистів з Кам’янського посіла друге місце на всеукраїнських змаганнях
Команда Кам’янської федерації з кіокушин-кан карате-до виборола друге місце на всеукраїнських змаганнях з кіокушин-кан карате, які пройшли у Тернополі
У змаганнях XVI Всеукраїнського турніру з кіокушин-кан карате-до, присвячених пам’яті відомого тренера Віталія Кушнірика брали участь 18 команди з Волинської, Дніпропетровської, Закарпатської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Полтавської, Рівненської та Тернопільської областей. На двох бойових килимах свою майстерність демонстрували близько трьох сотень бійців вікового діапазону від чотирьох років до дорослих.
Як повідомив президент Кам’янської федерації кіокушин-кан карате-до Євген Колішевський, команду з нашого міста представляли 19 бійців, двоє суддів та два тренери. За підсумками змагань, кам’янчани здобули 18 нагород (9+6+3) і посіли друге місце у командному заліку.
Популярное
12:57, 21 окт 2025
У Кам’янському обговорили жорсткі відключення світла: до міста приїхав головний енергетик області
12:13, 27 янв 2026
У Національному музеї в Києві зберігатимуть золоту пряжку, вилучену поліцією Кам’янського
17:00, 19 авг 2025
У ТОП-30 країни: студенти з Кам’янського — серед найсильніших програмістів України
12:01, 16 дек 2025
16:25, 20 окт 2025
Топ обсуждаемых
Дніпропетровщина під ударами дронів: поранений чоловік та пошкоджена інфраструктура
08:13, 28 фев 2026

КОММЕНТАРИИ — 0