Смертельна ДТП під Дніпром: на трасі загинула 75-річна жінка-пішохід
На нерегульованому пішохідному переході жінку почергово збили три автомобілі
Сьогодні, 23 грудня, близько 7-ї години ранку на під’їзді до Дніпра сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода. Під час спроби перейти проїзну частину загинула 75-річна жінка.
За попередніми даними, на нерегульованому пішохідному переході її збив мікроавтобус Mercedes-Benz, який здійснював рейс за маршрутом Зоря — Дніпро. Після цього жінка опинилася на проїзній частині, де на неї почергово наїхали ще два автомобілі — Nissan та Dacia, що рухалися в тому ж напрямку.
Від отриманих травм потерпіла померла на місці події до прибуття медиків. Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини аварії. За фактом ДТП відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України. Слідство з’ясовує, чи мали водії можливість вчасно помітити пішохода та що стало причиною трагедії.
Популярное
12:57, 21 окт 2025
У Національному музеї в Києві зберігатимуть золоту пряжку, вилучену поліцією Кам’янського
17:00, 19 авг 2025
07:05, 27 июн 2025
У Камʼянському лікарка може отримати 10 років ув'язнення за вимогу хабара у пацієнта
16:27, 24 июн 2025
У ТОП-30 країни: студенти з Кам’янського — серед найсильніших програмістів України
12:01, 16 дек 2025
Топ обсуждаемых
В Україну доставили 70 тисяч доз комбінованої вакцини для захисту дітей від п’яти інфекцій
08:53, 17 дек 2025
Росія атакує Україну: за добу зафіксовано понад 3,5 тисячі обстрілів та 278 бойових зіткнень
08:17, 17 дек 2025

КОММЕНТАРИИ — 0