На Дніпропетровщині задекларували майже 1,6 тисячі одиниць зброї
Від початку кампанії до поліції звернулися близько півтори тисячі мешканців області
На Дніпропетровщині триває кампанія з декларування вогнепальної зброї, яка стартувала 25 листопада 2024 року. За цей час мешканці області задекларували майже 1,6 тисячі одиниць зброї.
До підрозділів поліції звернулися близько 1,5 тисячі громадян. Найбільше серед задекларованого — автомати (понад 1,1 тисячі одиниць). Також на облік поставили рушниці, пістолети, карабіни та гвинтівки. Окрім цього, задекларовано майже 1,2 мільйона набоїв.
У поліції зазначають, що процедура декларування займає близько години. Також громадяни можуть добровільно здати зброю до правоохоронних органів — у такому разі це не матиме для них правових наслідків.
Кампанія з декларування спрямована на підвищення рівня безпеки та впорядкування обігу зброї на території області.
Популярное
У Кам’янському обговорили жорсткі відключення світла: до міста приїхав головний енергетик області
12:13, 27 янв 2026
У ТОП-30 країни: студенти з Кам’янського — серед найсильніших програмістів України
12:01, 16 дек 2025
У Кам'янському на транспортних зупинках облаштовують зони загального доступу Wi-Fi
10:06, 30 дек 2025
До уваги кам’янчан: у місті запроваджено низку обмежень споживання електроенергії
16:09, 23 янв 2026
Топ обсуждаемых
Ансамбль із Кам’янського представив українське мистецтво на святкуванні Івана Купала в Австрії
14:45, 26 июн 2026
13:45, 26 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0