Програму «Зимова підтримка» у 2025 році оформили рекордні 18 мільйонів українців
Більшість заявок подали через «Дію», кошти найчастіше витрачають на комуналку, ліки та продукти
У межах державної програми «Зимова підтримка» заявки на отримання допомоги подали рекордні 18 мільйонів українців. Для порівняння, торік програмою скористалися 14,4 мільйона осіб. Про це повідомили в Міністерстві соціальної політики, сім’ї та єдності України.
Найбільше заявок — 14,3 мільйона — було оформлено онлайн через застосунок «Дія». Серед них 3,3 мільйона заявок подано на дітей, і за всіма такими зверненнями допомогу вже нараховано.
Ще 1,9 мільйона заявок українці подали у відділеннях «Укрпошти», зокрема 124 тисячі — на дітей. Виплати за цими заявками тривають. Громадяни, які звернулися після 16 грудня, почнуть отримувати кошти на початку січня 2026 року. Після зарахування допомоги отримувачам надходитиме SMS-повідомлення.
Окремо зазначається, що майже 2 мільйони пенсіонерів та отримувачів соціальних виплат, які користуються послугами Укрпошти, отримали «зимову тисячу» на спеціальний рахунок разом із регулярними виплатами.
У Мінсоцполітики нагадали, що кошти можна використовувати виключно на товари та послуги українського виробництва. Зокрема, дозволено купувати продукти харчування (крім підакцизних товарів), ліки, книги, сплачувати комунальні та поштові послуги або здійснювати благодійні внески. Найчастіше українці спрямовують допомогу саме на оплату комунальних послуг, придбання медикаментів і продуктів.
Гроші, отримані на картку «Національний кешбек» через «Дію», необхідно використати до 30 червня 2026 року. Станом на сьогодні через ці картки українці вже здійснили платежі на суму понад 8,5 млрд грн.
Як повідомлялося раніше, у 2025 році «Зимова підтримка» стала найпопулярнішою послугою в застосунку «Дія».
Популярное
12:57, 21 окт 2025
У Національному музеї в Києві зберігатимуть золоту пряжку, вилучену поліцією Кам’янського
17:00, 19 авг 2025
У ТОП-30 країни: студенти з Кам’янського — серед найсильніших програмістів України
12:01, 16 дек 2025
07:05, 27 июн 2025
У Камʼянському лікарка може отримати 10 років ув'язнення за вимогу хабара у пацієнта
16:27, 24 июн 2025
16:25, 20 окт 2025
Топ обсуждаемых
У Кам’янському районі поліція вночі знайшла наркотики в автомобілі у п'яного водія
17:42, 29 дек 2025
ДСНС застерігає: більшість пожеж у святкові дні виникає через нехтування правилами безпеки
18:26, 29 дек 2025

КОММЕНТАРИИ — 0