На фронті за добу відбулося 171 бойове зіткнення — Генштаб ЗСУ
Російські війська завдали ракетних та авіаційних ударів, найінтенсивніші бої — на Покровському напрямку
44444444444444444444444444444444444444444444Протягом минулої доби, 9 січня, на фронті зафіксовано 171 бойове зіткнення між Силами оборони України та російськими окупаційними військами. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ у зведенні станом на 08:00 суботи, 10 січня, передає Укрінформ.
Ворог завдав два ракетні та 28 авіаційних ударів, застосувавши 36 ракет і 92 керовані авіабомби. Крім того, російські війська здійснили 3322 обстріли, зокрема 61 — із реактивних систем залпового вогню, та використали 6140 дронів-камікадзе.
Під ворожими авіаударами опинилися райони населених пунктів:
-
Маломихайлівка (Дніпропетровська область),
-
Добропілля, Костянтинівка (Донецька область),
-
Різдв’янка, Самійлівка, Нове Поле, Григорівське, Юрківка, Юльївка (Запорізька область).
У відповідь авіація, ракетні війська та артилерія Сил оборони України уразили три райони зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника.
Ситуація на напрямках
-
Північно-Слобожанський і Курський — 135 обстрілів, з них 2 з РСЗВ.
-
Південно-Слобожанський — 10 атак у районах Приліпки, Стариці, Вовчанська та Зеленого.
-
Куп’янський — 7 спроб наступу біля Степової Новоселівки та в напрямках Богуславки і Нової Кругляківки.
-
Лиманський — 14 атак у районах Нововодяного, Новоєгорівки, Колодязів, Дробишевого і Мирного.
-
Слов’янський — відбито атаку в районі Платонівки.
-
Краматорський — зупинено атаку в напрямку Ступочок.
-
Костянтинівський — 20 атак поблизу Костянтинівки, Олександро-Шультиного, Плещіївки, Іванопілля, Русиного Яру, Яблунівки та у бік Софіївки.
-
Покровський — найгарячіший напрямок: 43 штурмові дії ворога зупинені в районах Разіного, Шахового, Никанорівки, Родинського, Мирнограда, Покровська, Котлиного, Удачного, Новосергіївки та в напрямках Новопавлівки й Філії.
-
Олександрівський — 20 атак у районах Піддубного, Соснівки, Вербового, Вишневого, Рибного, Єгорівки та Красногірського.
-
Гуляйпільський — відбито 27 спроб просування противника.
-
Оріхівський — ворог зазнав невдачі під час наступу в районі Степового.
-
Придніпровський — одна безуспішна спроба покращити позиції біля Антонівського мосту.
-
Волинський і Поліський — ознак формування наступальних угруповань не зафіксовано.
Як повідомляє Генштаб, загальні бойові втрати російських військ з початку повномасштабного вторгнення — близько 1 217 810 осіб, із них 880 — за минулу добу.
Популярное
12:57, 21 окт 2025
У Національному музеї в Києві зберігатимуть золоту пряжку, вилучену поліцією Кам’янського
17:00, 19 авг 2025
У ТОП-30 країни: студенти з Кам’янського — серед найсильніших програмістів України
12:01, 16 дек 2025
07:05, 27 июн 2025
У Камʼянському лікарка може отримати 10 років ув'язнення за вимогу хабара у пацієнта
16:27, 24 июн 2025
16:25, 20 окт 2025
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0