У Кривому Розі затримали псевдоблагодійників, які продавали авто «для ЗСУ»
Ділки приганяли транспорт з Литви та Польщі під виглядом гуманітарної допомоги, а потім продавали його військовим через TikTok
У Кривому Розі правоохоронці затримали групу псевдоблагодійників, які переправляли авто з Литви та Польщі без сплати митних платежів, нібито для потреб Збройних Сил України. Після цього транспорт продавали військовим через платформу TikTok, встановлюючи ціни від 30 до 100 тисяч доларів залежно від стану автівки.
За даними слідства, вдалося зафіксувати 7 фактів продажу автомобілів на загальну суму 2 млн гривень. Зловмисників затримали під час чергової спроби продати дві автівки.
Наразі правоохоронці встановлюють усіх учасників злочинної схеми та деталі переправлення транспортних засобів через державний кордон.
Популярное
12:57, 21 окт 2025
У Кам’янському обговорили жорсткі відключення світла: до міста приїхав головний енергетик області
12:13, 27 янв 2026
У ТОП-30 країни: студенти з Кам’янського — серед найсильніших програмістів України
12:01, 16 дек 2025
16:25, 20 окт 2025
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0