Масовані атаки на Дніпропетровщині: є загиблий та поранені
Окупанти майже 70 разів били по Нікопольщині та Криворіжжю дронами й артилерією
У Дніпропетровській області протягом дня ворог здійснив близько 70 атак безпілотниками та артилерією по двох районах. Унаслідок обстрілів одна людина загинула, ще 12 отримали поранення.
Найбільше постраждала Нікопольщина. Під ударами опинилися районний центр, а також Марганецька, Червоногригорівська, Мирівська та Покровська громади. Пошкоджень зазнали гімназія, багатоквартирні та приватні будинки, магазини, майстерня й автомобілі.
У Покровській громаді загинув 65-річний чоловік. Також поранені чоловіки віком 55 і 62 роки. У Нікополі постраждали ще восьмеро людей — двоє з них, 45 і 54 років, перебувають у важкому стані в лікарні. У Мирівській громаді поранення отримала 73-річна жінка, її госпіталізували, стан оцінюють як середньої тяжкості.
Під ударами опинилося і Криворіжжя. Російські війська атакували Зеленодольську та Грушівську громади. Там пошкоджені житлові будинки та сонячна панель. Постраждав 68-річний чоловік, він перебуває у лікарні у стані середньої тяжкості.
Популярное
12:57, 21 окт 2025
У Кам’янському обговорили жорсткі відключення світла: до міста приїхав головний енергетик області
12:13, 27 янв 2026
У ТОП-30 країни: студенти з Кам’янського — серед найсильніших програмістів України
12:01, 16 дек 2025
16:25, 20 окт 2025
Топ обсуждаемых
08:33, 23 мар 2026

КОММЕНТАРИИ — 0