На Дніпропетровщині рибоохоронний патруль затримав браконьєра і попередив збитки рибному господарству на суму майже 640 тисяч гривень
Днями, поліцейські роти з обслуговування водних об’єктів помітили поблизу акваторії річки Самари автомобіль УАЗ. Всередині транспортного засобу перебував чоловік. Той пояснив, що займався виловом риби, не зважаючи на дію весняно-літньої нерестової заборони на вилов водних живих біоресурсів
Патрульні провели поверхневу перевірку та виявили всередині автомобіля гумовий човен, жилкову сітку та свіжо виловлену рибу.
Оскільки в діях громадянина вбачалися ознаки кримінального правопорушення, на місце події викликали слідчо-оперативну групу. За попередніми підрахунками, збитки, завдані довкіллю, становлять майже 35 тисяч гривень.
Окрім того, під час спільного відпрацювання з рибоохоронним патрулем на річці Дніпро, поблизу селища Військове, інспектори виявили три тяги раколовок. Поліцейські повернули раків у природне середовище, чим попередили збитки державі на суму майже 640 тисяч гривень.
Популярное
12:57, 21 окт 2025
У Кам’янському обговорили жорсткі відключення світла: до міста приїхав головний енергетик області
12:13, 27 янв 2026
У ТОП-30 країни: студенти з Кам’янського — серед найсильніших програмістів України
12:01, 16 дек 2025
16:25, 20 окт 2025
У Кам'янському на транспортних зупинках облаштовують зони загального доступу Wi-Fi
10:06, 30 дек 2025
Топ обсуждаемых
18:06, 16 апр 2026

КОММЕНТАРИИ — 0