Понад 30 медалей: тхеквондисти з Кам’янського успішно виступили у Львові
Вихованці ДЮСШ №4 з Кам’янського здобули понад 30 медалей на всеукраїнських змаганнях з тхеквондо, що проходили у Львові з 24 по 26 квітня.
Участь у турнірах взяли понад 1200 спортсменів. Кам’янська команда під керівництвом Олександра Кірпи показала високі результати як у технічних комплексах (пумсе), так і в поєдинках (керугі).
На Чемпіонаті України серед ДЮСШ у розділі пумсе спортсмени вибороли 9 золотих, 4 срібні та 7 бронзових медалей, що забезпечило перше загальнокомандне місце. У керугі додали ще 9 нагород — 2 золоті, 3 срібні та 4 бронзові.
На рейтинговому турнірі «Кубок президента» команда також показала високий рівень, здобувши призові місця та посівши третю сходинку в одному з розділів.
Успіх спортсменів став результатом підготовки тренерів і підтримки батьків.
Популярное
12:57, 21 окт 2025
У Кам’янському обговорили жорсткі відключення світла: до міста приїхав головний енергетик області
12:13, 27 янв 2026
У ТОП-30 країни: студенти з Кам’янського — серед найсильніших програмістів України
12:01, 16 дек 2025
16:25, 20 окт 2025
У Кам'янському на транспортних зупинках облаштовують зони загального доступу Wi-Fi
10:06, 30 дек 2025
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0