В Україні стартував Національний тиждень безбар’єрності

13:15, 26 май 2026 , Новини Кам'янського

По всій країні проходитимуть заходи, присвячені доступності, рівності та повазі до людської гідності

Відсьогодні в Україні розпочався Національний тиждень безбар’єрності, який триватиме з 25 до 31 травня.

Його головна мета — привернути увагу до потреб людей з інвалідністю, людей старшого віку, батьків із дітьми, а також тих, хто має порушення зору, слуху чи пересувається на кріслах колісних.

Організатори наголошують: безбар’єрність — це не лише про пандуси чи доступний простір, а й про культуру спілкування, повагу та рівне ставлення до кожної людини.

Особливо актуальною ця тема стала під час війни, коли кількість людей, які потребують доступного середовища та підтримки, постійно зростає.

Гасло цьогорічного тижня — «Безбар’єрність — це коли ти можеш».

У різних регіонах країни заплановані тематичні заходи, покликані популяризувати принципи доступності, рівності та поваги до людської гідності.

Національний тиждень безбар’єрності проходить у межах реалізації стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні до 2030 року.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых