У Кривому Розі викрили чоловіка, який продавав канабіс через пошту
За даними слідства, з квітня він відправив близько 40 посилок із наркотиками
У Кривому Розі правоохоронці викрили чоловіка, який організував збут канабісу через поштові відділення.
За даними прокуратури, замовлення підозрюваний приймав через месенджер. Для конспірації використовував заздалегідь придбані телефонні номери та реєстрував поштові акаунти на вигадані імена.
Для відправлення посилок щоразу обирав різні поштові відділення.
Слідство встановило, що наркотики криворіжець купував оптовими партіями, після чого фасував та пакував за допомогою вакууматора. Перед відправкою канабіс ховав у спеціально придбаних речах.
За інформацією правоохоронців, із квітня 2026 року чоловік встиг відправити близько 40 посилок із трьома кілограмами канабісу.
Під час обшуку вдома у підозрюваного вилучили ще п’ять кілограмів наркотичної речовини. За цінами «чорного ринку» її вартість оцінюють у понад три мільйони гривень.
Популярное
У Кам’янському обговорили жорсткі відключення світла: до міста приїхав головний енергетик області
12:13, 27 янв 2026
У ТОП-30 країни: студенти з Кам’янського — серед найсильніших програмістів України
12:01, 16 дек 2025
У Кам'янському на транспортних зупинках облаштовують зони загального доступу Wi-Fi
10:06, 30 дек 2025
До уваги кам’янчан: у місті запроваджено низку обмежень споживання електроенергії
16:09, 23 янв 2026
Топ обсуждаемых
17:00, 22 май 2026
FPV-дрон ударив біля службового транспорту на Нікопольщині: поранені 13 працівників
17:16, 22 май 2026

КОММЕНТАРИИ — 0