У Кам’янському районі безпритульний собака травмував працівника підприємства: підтверджено сказ

13:30, 28 май 2026 , Новини Кам'янського

У Жовтих Водах безпритульний пес виявився скаженим: постраждала людина, у місті вводять обмеження

На території Перекачувально-насосної станції №3 ГМЗ м. Жовті Води Кам’янського району  зареєстровано випадок сказу у безпритульної собаки.

Тварина тривалий час перебувала на території підприємства та після загибелі була направлена для проведення лабораторних досліджень. Під час переміщення тварини по території одному з працівників обслуговуючого персоналу було нанесено ушкодження. 

Відповідно до звіту про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу Дніпропетровської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби  діагноз «сказ» підтверджено методом флуоресціюючих антитіл (МФА).

У зв’язку з підтвердженням захворювання протокольним рішенням місцевої державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при виконавчому комітеті Жовтоводської міської ради прийнято рішення:

  • з 25.05.2026 року визнати територію Перекачувально-насосної станції №3 ГМЗ та прилеглу територію в радіусі 1000 метрів неблагополучною щодо сказу та запровадити карантинні обмеження;
  • визначити загрозливою зоною частину території м. Жовті Води Жовтоводської територіальної громади, включаючи вулиці Героїв України до вул. Авангардна, ділянку від перехрестя вул. Авангардна та вул. Героїв України до автомобільної дороги Р-73 (вул. М. Грушевського);
  • затвердити План проведення комплексу профілактичних, оздоровчих та ветеринарно-санітарних заходів щодо локалізації та ліквідації вогнища сказу.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых